MŮJ TÝM

Celou dobu jsem snil o tom, mít svůj vlastní tým, který by připravoval auto přímo mě na míru. Tento sen jsem si splnil v roce 2012. Tým Černý Racing byl nejen banda profesionálů, ale také tým, se kterým byla pořádná sranda:) Pro letošek ale bylo jasné, že si závodní auto budu muset půjčovat. To mi ohledčilo ve dvou věcech. Jednak mám čistou hlavu a nemusím řešit organizační str´ánku a také jsem nemusel řešit prostředky na nákup nového závodního auta. Černý Racing funguje i nadále a během závodů jsou jeho členové se mnou a kromě toho se starají o auta našich klientů. Po odchodu Petra Bryndy se šéfmechanikem stal Víťa Kratochvíl, na dílně mu pomáhá Karel "Pavouk" Fišer a příležitostně Toník Súsa. O administrativní věci pečuje Jindra Kalivoda.

Týmem, který se mi pro letošní rok stará o závodní náčiní, je Kresta Racing. Asi těžko bych si mohl vybrat více profi bandu! :) Ředitelem týmu je Roman Kresta, snad nejznámější rally jezdec v ČR a také snad největší specialista na nastavení vozu u nás. Jeho pravou rukou, kromě ženy Jany, je Marek Fuks. Technikem našeho auta ja Marek Kresta a mechaniky jsou Jára Slováček a Jakub Uhlíř.

Kromě lidí z Černý Racing a Kresta Racing musím zmínit Petra Eliáše, který je "můj člověk" přes PR, pak Petra Pajera, dvorního kameramana a také Jirku Zapletala, pro změnu dvorního fotografa:)

Všem moc děkuji a doufám, že se mnou bude tento skvělý tým směřovat co možná nejvýše v cestě za naším společným snem – závodění ve WRC :)

ČERNÝ RACING ČERNÝ RACING