Partneři
Současné oleje MOGUL nejen že snesou srovnání se špičkovými oleji jiných renomovaných výrobců, ale v řadě aspektů je svými parametry překonávají. Mísírna ve středisku Kolín, kde se oleje MOGUL vyrábějí, patří k nejmodernějším v Evropě. Použití vysoce kvalitních základových olejů, jejich zušlechtění přísadami od světových renomovaných firem, moderní výrobní zařízení s automatickým řízením technologického procesu a vlastní vysoce fundovaný výzkum a vývoj nových formulací zajišťuje, že celá skupina mazacích prostředků MOGUL splňuje, a i v budoucnu bude splňovat, nároky nejnáročnějších zákazníků.

Benzina je tradiční značkou na českém trhu spadající do skupiny Unipetrol. V současné době provozuje síť čerpacích stanic Benzina a Benzina Plus, nabízející klientům vyšší úroveń kvalitativního standardu. Novou sítí je pak Benzina Expres, samoobslužné čerpací stanice pro urychlení tankovacího procesu. Prémiová paliva Benziny prodávaná pod značkou Verva pak uspokojí potřeby každého náročného motoristy.

Společnost Auto Černý, spol. s r. o. je koncesionářem a autorizovaným servisem značky Peugeot. Nabízí kompletní servis, asistenční služby, prodej originálních náhradních dílů a doplňků. Provozujeme odtahovou službu, lakovnu a klempírnu a vyřizuje pojistné události. Zajišťuje financování Vámi zakoupeného vozu úvěrem, případně leasingem, havarijní i povinné pojištění a výkup protiúčtem případně komisní prodej Vašeho stávajícího vozu v našem autobazaru.

BR Systém je tradičním výrobcem 3D dekorací. Společnost se zaměřuje jak na výrobu interiérové, tak exteriérové dekorace. Tradičními klienty BR Systému jsou obchodní střediska, hotely, restaurace a filmová produkce. Výsledky práce společnosti BR System jsou mimo jiné vidět v největších nákupních centrech jak v ČR, tak v Evropě a arabských zemích. BR Systém nabízí komplexní služby od návrhu po realizaci a instalaci klientem vysněné dekorace.

GEFCO Česká republika s.r.o. je dceřinou společností skupiny GEFCO, která patří do první desítky evropských dopravních a logistických operátorů.Již více než 50 let je skupina Gefco považována za experta na poskytování logistických služeb v průmyslovém odvětví, především v automobilovém průmyslu.Gefco spolupracuje s větší částí výrobců automobilů a jejich dodavatelů. Jako poskytovatel logistických služeb s pobočkami v 80 zemích, Gefco nabízí svým klientům pokrytí celého světa.Gefco Česká republika s.r.o. byla založena dne 26. února 2003, od kdy sdílí stejné cíle a dodržuje stejné standardy v oblasti logistiky pro průmysl a je vedena jako specialista na mezinárodní logistiku a door-to-door řešení na globálních trzích.

nternetový obchod www.dobreobaly.cz nabízí široký sortiment obalových materiálů pro gastronomii, maloobchod a výrobu. Provozovatelem internetového obchodu je společnost V+L-MAIS, s. r. o. se sídlem ve Zlíně. V+L-MAIS, s. r. o. je česká firma, která se pohybuje na trhu od roku 1993. Zabýváme se dovozem a distribucí obalových materiálů pro výrobu, obchod a gastronomii. Jsme přímým dovozcem fóliových balicích materiálů a obalů pro gastronomii z evropských zemí a Asie.

Hlavní činností společnosti je zajištění kompletních služeb v oblasti přepravy celo-vozových i kusových zásilek. Přepravu společnost zajišťuje mnoha vozy, od dodávkových až po nákladní plachtové vozy. Naše služby uspokojí zákazníky, kteří vyhledávají expresní, rychlou a JUST-IN-TIME sběrnou službu bez překládky zboží. Pavel Žežulka International Transport poskytuje i osobní dopravu pro 7 cestujících včetně zavazadel.

Společnost Bodos a.s. je prodejcem a distributorem PHM, dále poskytuje služby v oblasti údržby, oprav a mytí vozidel jakož i vozidlových souprav. Dceřiná společnost Vydosbus je poskytovatelem služeb v oblasti autobusové dopravy, ať pravidelné linkové, či nepravidelné dopravy na přání klienta. Vydosbus operuje na území ČR i v zahraničí.

AQUATEST a.s. navazuje na dlouhou a úspěšnou historii národního podniku Stavební geologie Praha, vzniklého v 60-tých letech 20-tého století, který se zabýval geologií, hydrogeologií, inženýrskou geologií a vrtným průzkumem nejen naHistorie AQUATEST a.s. území Československa, ale jeho odborníci pracovali také v řadě zemí Evropy, Asie, Afriky, Střední a Jižní Ameriky.

Naše prodejna hodinek Na Poříčí 30, 110 00 Praha 1 nabízí nejširší sortiment hodinek a hodinářského zboží v České republice. Na ploše přes 200 m2 naleznete více než 9.000 modelů dámských a pánských hodinek a dalšího zboží mnoha renomovaných značek. S výběrem hodinek a dalšími službami Vám ochotně poradí náš vyškolený personál. Těšíme se na Vás.

Značka Chodura je symbolem uzenářského mistrovství a smyslu pro kvalitu. Jejím posláním je přinášet zákazníkům originální speciality výjimečných kvalit pro skutečné gurmánské zážitky. Tak, jako tomu bylo již téměř před sto lety… Více informací o našich produktech naleznete na našich stránkách.